Susanna Aleksandra eesti muusikute perre sündinud laulja-helilooja ja sõnade autor. Karismaatiline, mahedahäälne laulja peab tähtsaimaks lugude jutustamist ning meloodilisust.

Susanna Aleksandra on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia jazzmuusika bakalaureuse kraadiga ning on lõpetamas sama kooli magistrit. 2020. aasta märtsis ilmus Susannal album “The Siren” Jaapanis ning 2021. aasta jaanuaris Soomes. Album on saanud laialdaselt positiivset vastukaja üle maailma, näiteks Euroopa suurim jazziajakiri Jazzwise andis albumile 4 tähte.

Andre Maaker on kitarrist, kes ennast kirjeldab kui loomingulist muusikut ja tundmatut heliloojat. Ta näeb jazzmuusikuks saamist kui individuaalset ja loovat protsessi, kus kool mängib kindlasti suurt rolli, kuid veelgi olulisem on isiklik suhe ja kirg muusikasse ning tahe helidega mänglevalt ümber käia. Stiilimääratlusi vältides nimetab ta ennast pigem loovmuusikuks, jättes nii ruumi erinevate muusikastiilide vahel liikumiseks, sest teda köidavad erinevad kõlamaailmad ja improviseerides tunneb ta end ühtviisi koduselt nii jazzi-, folgi-, roki- kui ka kammermuusika lavadel.

Duo kontserdil kõlab nii Susanna Aleksandra omalooming kui ka džässi ja brasiilia muusika klassikud.Lea Valiulina (1995) alustas klaveriõpinguid Narva Kreenholmi Muusikakoolis Olga Zrjanina ja Riina Vohta juures. Lisaks klaverile õppis ta ka orelit, võttes tunde Tuuliki Jürjo käest. Järgnesid õpingud Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis Ülle Sisa ja Ralf Taali juhendamisel. Seejärel astus Lea Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse prof. Ivari Ilja klaveriklassi ning aasta hiljem läks vahetusüliõpilaseks Londonisse Guildhalli Muusika- ja Teatrikooli, kus tema õpetajaks oli Joan Havill. 2018. aasta kevadel omandas Lea prof. Peep Lassmanni juhendamisel EMTA bakalaureusekraadi ja 2021. aastal magistrikraadi. 2018.a sügisel oli tal võimalus täiendada end Peterburi Riiklikus Konservatooriumis.

Lea on võitnud I preemia rahvusvahelisel laste orelifestivalil 2008. ja 2011. aastal ning pälvinud II koha VII vabariiklikul instrumentaalkontsertide konkursil Narvas 2009. aastal. Samuti on ta korduvalt olnud kolme kooli pianistide konkursi laureaat. 2019. aasta sügisel saavutas ta IX Eesti pianistide konkursil eripreemia helilooja Pärt Uusbergi uudisteose parima esituse eest. Lea on esinenud nii solisti, kui ka kammermuusikuna koos viiuldaja Ann Meeta Teppo, tšellist Ruslan Petroviga arvukatel kontsertidel ja festivalidel ning võtnud osa konkurssidest ja meistrikursustest Eestis, Venemaal, Lätis, Soomes, Saksamaal, Itaalias ja Inglismaal. Samuti on ta teinud erinevate projektide raames koostööd mitme orkestriga, sh. Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakooli Sümfooniaorkester, Narva Linna Sümfooniaorkester, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, EMTA Sümfooniaorkester ja Tallinna Rahvusvaheline Noorteorkester. Alates 2019. aastast on Lea Valiulina teinud tihedat koostööd saksofonist Karl Tipiga, kellega on esinetud mitmel pool, esitades repertuaari Bachist Tipini. Lea töötab Saue Muusikakoolis pedagoogi ja kontsertmeistrina.